Stavebníctvo
Ján Zluky
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Štrba
- Od roku
- 1995
- IČO
- 32 875 665
Ján Zluky
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 059 38 Štrba
- Na trhu od
- 1. decembra 1995
- IČO
- 32 875 665
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 30
- rokov na trhu
- 1995
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ján Zluky
Ján Zluky – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Štrba. Podniká od 1. decembra 1995.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení, maloobchod a veľkoobchod a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ján Zluky
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 32 875 665
- Dátum vzniku
- 1. decembra 1995
- Miesto podnikania
- 059 38 Štrba
- Živnostenský register
- Okresný úrad Poprad, vložka č. 706-9088
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ján Zluky zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ján Zluky?
Miesto podnikania je v obci 059 38 Štrba.
Čím sa Ján Zluky zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení; maloobchod a veľkoobchod; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Ján Zluky?
IČO je 32 875 665.
Odkedy podniká Ján Zluky?
Podnikanie začalo 1. decembra 1995. Na trhu pôsobí 30 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.